Assassin's Creed Mirage, İlk Fragmanda Seriyi Köklerine Dönüyor

Assassin's Creed Mirage, İlk Fragmanda Seriyi Köklerine Dönüyor

Assassin's Creed Mirage, Basim'in başlangıç ​​hikayesini, muhteşem Bağdat şehrini ve Memory Corridor suikastlarının geri dönüşünü anlatan bir fragmanı ortaya koyuyor.

Ubisoft, son Ubisoft Forward 2022 etkinliği sırasında Assassin's Creed Mirage'ın ilk fragmanını yayınladı. Uzun soluklu tarihi bilimkurgu serisinin bir sonraki bölümünde oyuncuları Bağdat'taki gençliği sırasında Assassin Basim olarak oynayacak. Basim hakkında bir Assassin's Creed oyunu yıl boyunca söylentiler arasındaydı ve şimdi oyunun ilk fragmanı bu heyecan verici sonraki bölümde kaputu geri çekiyor.

Basim Ibn Ishaq, ilk olarak Assassin's Creed Valhalla'da müttefik ve düşman olarak tanıtılan bir karakterdir . Abbasi Halifeliği'nden gelen Basim, Norveç'e seyahat ediyor ve serinin ikonik Hidden Blade'i ile kahramanı Eivor'u hediye ediyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde Basim'in İskandinav yaramazlık tanrısı Loki'nin reenkarnasyonu olduğu ortaya çıkar ve bu da onu efsanevi bir kan davasını çözmek için Odin'in reenkarnasyonu Eivor'a saldırmaya yönlendirir. Assassin's Creed Valhalla'da bir düşman olmasına rağmen , Basim'in motivasyonları sempatik bir şekilde ele alınır ve serinin ilerleyen anlatısının bir parçası olmak için kurulur. Şimdi Assassin's Creed Mirage , Basim'i ana karakter olarak gösterecek ve oyunun tanıtım fragmanı, onun yetenekli bir kahramandan daha fazlası olacağını gösteriyor.

Ubisoft Forward 2022, Assassin's Creed Mirage'ın ilk fragmanını yayınladı ve daha sonra Ubisoft tarafından YouTube'a gönderildi . Heyecan verici tanıtım fragmanı, Basim'in Assassin Brotherhood'a girişini anlatıyor, kahramanın bir Assassin onu kanundan kurtarmasından önce basit bir hırsız olarak yaşıyor. Yüzük parmağının törenle çıkarılması ve Memory Corridor suikast konuşmaları gibi orijinal Assassin's Creed oyunlarının ikonik yönlerinin büyük bir geri dönüş yaptığı gösteriliyor. Basim'in bir kovalamaca sırasında bir zehir tuzağı düşürmesi ve büyük bir muhafızı canlı kalkan olarak kullanması ile kurnaz dövüş hareketleri de alay konusu oluyor. Assassin's Creed MirageFragman, Loki'nin genç Assassin'in zihninde etkisini oluşturabilecek olan, Hafıza Koridoru'nda Basım'ın karşısına çıkan canavarca bir figürle sona eriyor.

Assassin's Creed Mirage, Serinin Köklerine Geri Dönüyor

assassins-creed-mirage-cinematic-screenshot.jpg

Oyunun yeni fragmanı , Ubisoft Forward'dan önce oyunun ayarı ve öncülüyle ilgili bazı ayrıntıları sızdıran önceki Assassin's Creed Mirage söylentilerini doğruluyor gibi görünüyor. Bu söylentiler, oyunun Basim'in Bağdat'taki kökenlerini izleyeceğini doğru bir şekilde ortaya koydu ve ayrıca oyunun oynanışının franchise'ın ilk girişlerinin köklerine döneceğini iddia ettiler. Assassin's Creed Mirage'ın daha akıcı bir deneyim yaratmak için RPG öğelerinin çıkarıldığı sosyal gizlilik ve çatı katında serbest çalışmayı vurgulayacağı bildiriliyor.

Tanıtım fragmanına dayanan Assassin's Creed Mirage , uzun süredir devam eden Ubisoft serisi için gerçek bir forma dönüşü olacak. Basim'in Assassin Brotherhood'a girişi, benzersiz yeni bir anlatı sağlıyor gibi görünüyor ve gizli ve çatıda kovalamacalar gibi oyun öğeleri büyük bir geri dönüş yapıyor. Assassin's Creed Mirage , oyuncuların o zamandan beri yok edilen antik Bağdat şehrini keşfetmesine izin vererek , franchise'ın köklerine hoş bir dönüş olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.