Bir Sonraki FNAF Oyun Karakterleri Zaten Ortaya Çıkmış Olabilir

Bir Sonraki FNAF Oyun Karakterleri Zaten Ortaya Çıkmış Olabilir

Some Five Nights At Freddy's ürünleri, serinin geleceğine dair fikir verebilir - örneğin geliştirilmekte olan yeni bir potansiyel oyun.

Bir sonraki Five Nights At Freddy oyununun başrol oyuncusu, malları içeren yeni bir sızıntı sayesinde yanlışlıkla önceden ortaya çıkmış olabilir. Karakterlerin tasarımları, hayranlara yakın gelecekte hangi içeriği bekleyebilecekleri konusunda ipucu verebilir - ancak daha da önemlisi, ürün açıklamaları, serinin bir sonraki taksitinin doğasını istemeden ifşa etmiş olabilir.

Five Nights At Freddy's : Security Breach'in DLC Ruin'i Mayıs 2022'de duyurulsa da, o zamandan beri genişleme paketi hakkında pek bir şey açıklanmadı. Ruin'i alay eden belirsiz bir poster , topluluk tarafından kapsamlı bir analize tabi tutuldu ve sonuç olarak, esas olarak kahramanı oynayacak gibi görünen kimliği belirsiz genç kızı çevreleyen bazı ilginç teoriler ortalıkta dolaşıyor. FNAF Security Breach'in DLC'sinin olay örgüsünün romanlarda zaten ortaya çıkmış olması mümkün olsa da , bu son sızıntı potansiyel olarak hayranlara şimdiye kadarki en büyük ipucunu sağladı (o kadar büyük ki yeni bir oyun bile teşkil edebilir).

Yeni FNAF Balon Sirki Funko Pops Güvenlik İhlaliyle Bağlantılı

Freddy, Bonnie ve Chica gibi karakterlerin mini figürlerini içeren FNAF Balon Sirki Gizemli Çanta'nın bir resmi.

" Balon Sirki " adlı yeni bir Funko Pop koleksiyon figürü serisi , yakın zamanda Funko web sitesinde ve benzer şekilde üçüncü taraf perakendecilerde yayınlandı ve benzersiz ve alışılmadık karakterleri ortaya çıkardı. Ancak YouTube'daki Sheeprampage'a göre , bu ürünlerin markalaşması oldukça şüpheli. Bazıları basitçe " Balon Sirki " oyuncakları olarak etiketlenirken, diğerleri " Five Nights At Freddy's: Security Breach " ürünleri olarak sınıflandırılırken (veya değiştirilmeden önce öyleydi), bu da serinin en son başlığıyla bir şekilde ilgili olduklarını ima ediyor. Bu Funko figürleri arasındaki tutarsızlıklar, gerçek doğalarının gerçekte neyi gerektirdiğine dair spekülasyonlara yol açtı ve bu iddiaları destekleyecek şaşırtıcı derecede sağlam kanıtlar var.

Balon Sirki Funko Pops Bir Sonraki FNAF Oyununu ve Karakterlerini Ortaya Çıkarabilir

FNAF Balon Sirk Koleksiyonundan bir parti şapkası ve buna uygun mor-yeşil bir kıyafet giyen bir Circus Chica heykelciğinin resmi.

Hayranların en sevdiği bu karakterlerin Security Breach'in DLC'sinde olması veya tamamen yeni bir oyunda başrol oynaması muhtemeldir. Elbette, Five Nights At Freddy's: Security Breach ile ilk ilişkilendirmeleri , onları genişleme için bariz bir aday yapıyor - ancak bu, neden bazı ürünlerin Güvenlik İhlali etiketinin eksik olduğunu ve yalnızca Balon Sirki koleksiyonunun bir parçası olarak sınıflandırıldığını açıklamıyor. . Sheeprampage'ın varsaydığı gibi, bunun nedeni heyecan yaratırken DLC'nin içeriğini gizli tutmaya yönelik son dakika kararı olabilir.

Bununla birlikte, bu yeni Funko oyuncaklarının ürün ayrıntılarını incelerken, tamamen yeni bir Five Nights At Freddy oyununu ima edebilecek bazı ilgi çekici ifadeler var . Funko web sitesi, Balon Sirki figürlerini " oyunun ürkütücü derecede sevimli hayvan animatroniklerini içeriyor " olarak tanımlıyor . Bu karakterlerin daha önceki herhangi bir içerikte (hatta en büyük irfan açıklamalarına sahip FNAF oyunlarında bile) henüz görülmediği düşünülürse , bu onların kesinlikle geleceklerini ima ediyor. gelecekteki bir oyunun odak noktası - halihazırda üzerinde çalışılmış olabilecek bir oyun.

Funko Pops'un karikatürize ve aile dostu tasarımıyla, söz konusu yeni oyun FNAF World çizgisinde bir yan ürün olabilir . Bu büyük ölçüde bir spekülasyon ve hala yaklaşan Ruin DLC ile ilgili olma veya tamamen kırmızı ringa balığı olma olasılıkları var. Ancak tutarsız markalama ve açıklayıcı ürün açıklamaları göz önüne alındığında, bu Balon Sirki karakterlerinin bir şekilde Five Nights At Freddy'nin evrenine yeni girişler olması olasıdır .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.