Gaming'in Spider-Verse Civil War'u Beklenmedik Bir Marvel Başlığında Geliyor

Gaming'in Spider-Verse Civil War'u Beklenmedik Bir Marvel Başlığında Geliyor

2023'ün ilk yarısındaki yeni bir etkinlikte oyuncular, çeşitli Örümcek Varyantlarının birbiriyle savaşacağı parçalanmış bir Örümcek Evrenini keşfedecek.

Kabam, Spider-Verse'den ilham alan bir İç Savaş etkinliği içeren Marvel Şampiyonlar Turnuvası'nın sekizinci yılı için planlarını açıkladı . Marvel Şampiyonlar Turnuvası , 2014'te yayınlanmasından bu yana, Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Black Panther: Wakanda Forever'da görüldüğü gibi, etkinliklerinin çoğu için çizgi romanlar, filmler veya TV şovları gibi çeşitli Marvel medyasından ilham almıştır . 2022. Kabam'ın 2023'ün anlatı yol haritası, bu eğilimi sürdürürken aynı zamanda Marvel hayranlarını kesinlikle memnun edecek mobil dövüş oyunu için bazı yeni, tamamen orijinal yaylar sunuyor gibi görünüyor.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası'nın ana hikayesi, Grandmaster'ın Ölüm'e The Collector'ın hayatını kurtarmak için bir oyun için meydan okuduğu 1982 tarihli sınırlı çizgi roman serisi Şampiyonlar Turnuvası'ndaki olaylardan esinlenmiştir . Marvel Evreninin en kudretli kahramanları onlara yardımcı olacak piyonlar. Oyunun sekiz yıllık koşusu boyunca, Marvel Şampiyonlar Turnuvası , artık 236'dan fazla Marvel kahramanı ve kötü adamından takımlar oluşturabilen Summoner rolünü üstlenen oyuncularla, Evreni değiştiren diğer etkinlikleri kapsayacak şekilde bu önermeden ayrıldı.

Şampiyonlar Turnuvası'nın 2023 Yol Haritası MCU'yu Kapsıyor ve Önceki Etkinliklerine Devam Ediyor

miles-spider-verse.jpg

Kabam'ın Kıdemli Görev Tasarımcısı Max Arnold, oyunun yeni içeriğini Marvel Şampiyonlar Turnuvası'nın YouTube sayfasındaki yeni 8. Yıl Anlatımlı Yol Haritası videosunda önizledi. Yol haritası, Ant-Man and the Wasp: Quantumania ve Guardians of the Galaxy: Volume 3 gibi Marvel Sinematik Evreni'nin yakında çıkacak filmleriyle uyumlu görünen olaylarla Ocak-Haziran 2023'ü kapsıyor .

2023'ün ilk yarısı, Young Avengers ve X-Men'in ardından yeni içerik sunacak ve ayrıca Marvel Contest of Champions'ın bir önceki Spider-Verse etkinliğine devam edecek . 2022'deki Spider-Verse etkinliğinde, Web of Fate and Destiny yok edildi ve bu durum, 2023'ün ilk yarısında çeşitli Örümcek İnsanlar arasında bir İç Savaşa yol açtı . " Örümcek Dostu ve Örümcek Düşmanı arasındaki savaşı " anlamlandırın ve parçalanmış Örümcek Ayetine düzeni geri getirin.

Marvel Contest of Champions'ın Spider-Verse Etkinliğinin Spider-Verse ile Paralellikleri Var

across-the-spider-verse-miles-chased-by-other-spider-people.jpg

Marvel Şampiyonlar Turnuvası'nın MCU'dan ilham alan etkinlikleri sinematik benzerleriyle örtüşürken, Spider-Verse etkinliği Nisan ayında, ödüllü Spider-Man: Into the Spider-Verse'nin devamı Spider-Man'den sadece aylar önce gerçekleşecek: Across The Spider-Verse vizyona girecek . Spider-Verse etkinliği, önceki yıllarda Kabam'ın kurduğu bir hikayeden devam ederek kendi orijinal hikayesini anlatıyor, ancak Spider-Man: Across The Spider- Verse'nin hikayesiyle paralellikler kurulabilir . Crossover ağırlıklı Spider-Man: Across The Spider-Verse'in fragmanıMiles Morales'in Örümcek Adamı'nın, çoklu evrenden çekilen ve Örümcek Adam 2099 tarafından yönetilen Örümcek varyantlarından oluşan bir ekip olan Örümcek Kuvvetleri tarafından kovalandığını gösterir.

Kabam, Marvel Şampiyonlar Turnuvası'nın Spider -Verse etkinliğinin animasyon devam filmi örneğini takip edeceğini ima ediyor, çünkü Marvel's Civil War yaylarına çok benzeyen birkaç Örümcek-İnsanın karşı karşıya geldiğini görecek . Spider-Man: Across The Spider-Verse'in fragmanı, Spider-Force'un Miles'ı kovalamasının ardından Gwen Stacy'nin Ghost Spider'ının Spider-Man 2099'a karşı durduğunu da gösterdi. Marvel Şampiyonlar Turnuvası bu filmden ilham alıyorsa, Spider-Verse'e düzen getirmeye çalışan " olağandışı ikili" Gwen ve Miles olabilir, ancak oyunun hayranları için bazı sürprizleri olabilir .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.