Marvel's Spider-Man Ultimate Kostüm Modu 2000'lerin Çizgi Roman Hayranlarının Rüyasıdır

Marvel's Spider-Man Ultimate Kostüm Modu 2000'lerin Çizgi Roman Hayranlarının Rüyasıdır

Mark Bagley'nin 2000'lerden kalma Ultimate Spider-Man kostümü, Marvel's Spider-Man Remastered için yeni ve çarpıcı bir modda aslına uygun olarak yeniden yaratıldı.

Yeni bir Marvel's Spider-Man modu, 2000'lerin ikonik çizgi roman serisinden Mark Bagley'nin Ultimate Spider-Man kostümünü aslına uygun olarak yeniden yarattı. Ultimate çizgi roman serisi, Marvel'in 2000'lerin başında, 2002'de gişe rekorları kıran Sam Raimi filminden önce Örümcek Adam'ı modernize etme yoluydu ve Peter Parker'ın hikayesini, karakter yaklaşık 40 yıldır bir çizgi roman dayanak noktası olduktan sonra yeni bir nesil için yeniden anlatıyordu. Yazar Brian Michael Bendis, Örümcek Adam'ın başlangıç ​​hikayesinin yedi sayı yayınlandığı, hikaye anlatımında daha yavaş ilerleyen, diyalog ağırlıklı bir yaklaşım seçti. Bu, okuyucuların Peter ile daha gelişmiş bir ilişki ile kaçınılmaz ölümünü daha da sertleştiren Ben Amca gibi karakterleri daha iyi tanımalarını sağladı.

Yeniden başlatma başarılı oldu ve hatta 2005'te kendi video oyununa kavuştu. Ultimate Spider-Man , çizgi romanlardaki Venom arkını uyarladı ve genişletti , bu da simbiyot giysisini bir uzaylı yerine yanlış giden kanser için insan yapımı bir tedavi olarak yeniden icat etti. olmak. Oyun, oyuncuların hem Spider-Man hem de Venom'un hikayelerini deneyimlemelerine izin verdiği için zamanın Spider-Man oyunları için benzersizdi ve oyunun satışlarının Treyarch'ın film kravatı kadar yüksek olmaması nedeniyle bir Ultimate Spider-Man devamı iptal edilmiş olsa da -ins, hayranlar tarafından bugüne kadar sevgiyle bakılıyor.

SpaceDasher'ın yeni bir Marvel's Spider-Man modu , Ultimate Spider-Man serisinde giyilen kırmızı-mavi takımı Insomniac'ın 2018 oyununa getirdi. Bagley'in tasarımı Spider-Man için daha küçük bir çerçeve sunmuş, Peter Parker'ın Lisede sadece 15 yaşında bir çocuk olduğu gerçeğine gerçekten eğilmişti. Ayrıca Todd McFarlane'in 80'lerin sonu ve 90'ların başındaki koşusunun daha büyük göz merceklerini de dahil ederek, onu zamanın diğer Marvel kitaplarından ayırmaya yardımcı oldu. Bu yeni takım elbise modu , Bagley'nin tarzının etkileyici doğasını yakalamaya yardımcı olan ışın izleme ile Marvel's Spider-Man dünyasıyla etkileyici bir şekilde etkileşime giriyor .

Marvel's Spider-Man Ultimate Modu, Cel-Shading ile Yükseltilebilir

ultimate-spider-man-mod-swinging-cropped.jpg

SpaceDasher'ın giysisinin dokusu, çizgi roman estetiğine incelikle selam veriyor, ancak Vintage çizgi roman giysisi gibi Marvel's Spider-Man'deki diğer stilize takımlardan daha az belirgin - veya 2018'in Spider-Man: Into The Spider-Verse filmindeki takım - ve Insomniac'ın dünyasının daha gerçekçi görünümüyle daha kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Vintage takım durumunda, Bagley'in tasarımlarının görünümünü gerçekten çizgi romanların bir uzantısı gibi hissettiren Ultimate Spider-Man oyunundakilere çok benzer şekilde, çizgi roman köklerine selam vermek için cel gölgeli bir görünüme sahipti . Bu oyun ve Bendis ve Bagley koşusu için nostaljik hisseden oyuncular, Marvel's Spider-Man'e cel gölgeli bir mod da kurabilirler.2005 oyununun yeniden yapımının nasıl görünebileceğini gerçekten hayal etmek için.

Hayranların Marvel ve Activision'ın anlaşmasının uzun sürmesi nedeniyle bir Ultimate Spider-Man yeniden çevrimi görmeleri pek olası olmasa da , Insomniac'ın yaklaşmakta olan Marvel's Spider-Man 2'si kendi Venom hikayesini anlatacak . Oyuncular, bu başlıkta da Venom'un kontrolünü ele geçirebileceklerinden umutlular ve bu nedenle Insomniac'ın 2005 unvanına bir selam olarak oyunda kendi Ultimate kostümünü dahil ettiğini görmek güzel olurdu. O zamana kadar, SpaceDasher'ın modu gerçekten etkileyici ve özellikle Ultimate Spider-Man hayranlarını memnun edecek .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.